title

Technik Utrzymania Ruchu - Nowy Zakład Elektroniki

Miejsce pracy: Częstochowa

Obowiązki:

  • Niezwłoczne reagowanie na zgłoszone awarie maszyn i urządzeń
  • Ustalanie priorytetów usuwania awarii z Działem Produkcji
  • Wykonywanie przeglądów planowych maszyn i urządzeń zgodnie z harmonogramem
  • Wdrażanie działań korygujących i zapobiegawczych
  • Obsługa systemu zarządzania utrzymaniem ruchu – raportowanie wykonanych czynności oraz czasów usuwania awarii i zużytych części zamiennych

Wymagania:

  • Wykształcenie średnie techniczne, preferowane elektroniczne, elektryczne lub mechatroniczne
  • 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej
  • Uprawnienia SEP GR 1
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Mile widziana znajomość języka angielskiego

Oferujemy

  • Pracę w innowacyjnym i zaawansowanym technologicznie środowisku w branży motoryzacyjnej
  • Szkolenia wspierające rozwój zawodowy
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • System benefitów
  • Prywatną opiekę medyczną