title

Technolog

Powiatowy Urząd Pracy w Cieszynie
Technolog
Miejsce pracy: Puńców
Numer: StPr/21/0111
OBOWIĄZKI:
Krytyczna analiza dokumentacji konstrukcyjnej. Dobór procesów technologicznych oraz opracowywanie technologii wykonania wyrobu. Optymalizacja kosztów produkcji. Określenie pracochłonności wykonania poszczególnych operacji produkcyjnych. Nadzór technologiczny nad procesami produkcyjnymi. Umiejętność wprowadzania usprawnień oraz doskonalenie technologii już istniejących. Opracowywanie i nadzorowanie dokumentacji produkcyjnej. Zapewnienie zgodności dokumentacji produkcyjnej z obowiązującymi przepisami. Nadzór nad kompletnością i aktualnością danych technicznych charakterystyki pozycji, wykazów materiałów, marszrut produkcyjnych w systemie informatycznym. Nadzór technologiczny procesów wytwarzania produktów i ich analiza z uwzględnieniem elementów inżynierii procesowej. Współpraca przy wdrażaniu nowych produktów do standardowej produkcji. Współpraca przy rozwiązaniu problemów produkcyjnych. Udział w projektach optymalizacyjnych.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe, elektryczne

Wymagania inne:

mile widziane doświadczenie w pracy jako technolog/inzynier procesu w branzy przemysłu maszynowego, znajomość procesu produkcyjnego, wiedza z zakresu nowoczesnych technologii wytwarzania narzędzi

Miejsce pracy:

Puńców

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 3 500 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Cieszynie