title

Threat Analyst

Jesteśmy informatyczną spółką giełdową specjalizującą się w tworzeniu oprogramowania oraz rekrutacji i outsourcingu kadr IT. Prowadzimy również platformę księgowości internetowej ifirma.pl. Dla naszych klientów rekrutujemy głównie specjalistów z obszaru informatyki, telekomunikacji i elektroniki. Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 1264.

Miejsce pracy: Gliwice Nr ref.: TH/GL/ASZ

zag

Nasz klient to międzynarodowy dostawca usług informatycznych. Głównym celem firmy jest dostarczanie wyjątkowo ekonomicznych usług IT oraz inteligentnych rozwiązań. Usługi naszego klienta odejmują konsulting w zakresie procesów i aplikacji, projekty opracowywania i wdrażania rozwiązań programowych oraz obsługę systemów aplikacyjnych. W Polsce firma wspiera głównie rynki w Szwecji, Niemczech oraz Holandii.

Dla klienta poszukujemy osoby na stanowisko: Threat Analyst

Lokalizacja: GLIWICE

Opis stanowiska:

  • Analiza wpływu zagrożeń na działalność organizacji
  • Reagowanie na cyberzagrożenia i rekomendowanie strategii wykrywania i generowania alertów
  • Rozwijanie narzędzi służących poprawie bezpieczeństwa IT
  • Analiza podatności oraz luk bezpieczeństwa w systemach IT
  • Współpraca z zespołami IT w celu tworzenia i wdrażania mechanizmów kontroli bezpieczeństwa w celu ochrony organizacji

Wymagania:

  • Doświadczenie w operacjach cyberbezpieczeństwa / reagowaniu na incydenty
  • Zrozumienie modeli i ram, takich jak MITER ATT & CK itp.
  • Umiejętność myślenia podobnie jak atakujący
  • Doświadczenie w analizowaniu dużych zbiorów dzienników w celu wykrycia anomalii
  • Doświadczenie w pisaniu skrypty (Python, PowerShell itp.) Biegła znajomość języka angielskiego
  • Mile widziane certyfikaty bezpieczeństwa, takie jak GIAC, OSCP, CISSP itp.

Oferujemy:

  • umowę o pracę
  • będziesz częścią złożonego i międzynarodowego środowiska pracy,
  • konkurencyjne wynagrodzenie,
  • bonusy roczne oraz dodatki świąteczne,
  • bogaty pakiet świadczeń (np. prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie, Karta Multisport/pakiet MyBenefit),
  • świetna atmosfera w miejscu pracy (cykliczne imprezy, spotkania integracyjne),
  • możliwości szkoleń i rozwój osobisty, duży budżet szkoleniowy,
  • zajęcia z języka angielskiego i/lub niemieckiego,
  • elastyczny i równoważony czas pracy,
  • możliwość Home Office,
  • elektrycznie dopasowywane biurka,
  • praca w firmie skoncentrowanej na równowadze między życiem zawodowym a prywatnym

Klauzula zgody:

Aplikując wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych przez IFIRMA SA, z siedzibą we Wrocławiu, ul. Grabiszyńska 241B, 53-234 Wrocław, do celów niezbędnych do realizacji danego i przyszłych procesów rekrutacji, aż do momentu pisemnego odwołania zgody. Ponadto zgadzam się na udostępnienie moich danych osobowych do celów związanych z realizacją procesów rekrutacyjnych innym administratorom danych osobowych - klientom, dla których IFIRMA SA świadczy usługi rekrutacyjne. Mam świadomość, iż przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, przenoszenia i usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego.

Klauzula informacyjna:

Administratorem Twoich danych osobowych będzie IFIRMA SA, z siedzibą we Wrocławiu, ul. Grabiszyńska 241B, 53-234 Wrocław. Twoje dane będą przetwarzane w celu przeprowadzenia tego i przyszłych procesów rekrutacyjnych, w tym udostępniane innym administratorom - klientom, dla których IFIRMA SA świadczy usługi rekrutacyjne. Podstawą prawną przetwarzania Twoich danych będzie Twoja zgoda, a dane będą przetwarzane do czasu jej wycofania, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do wzięcia udziału w procesach rekrutacyjnych. Masz prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, przenoszenia i usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Więcej informacji znajdziesz w polityce prywatności.