title

Tłoczarz/ Zgrzewacz

Manpower (Agencja zatrudnienia nr 412) to globalna firma o ponad 70-letnim doświadczeniu, działająca w 82 krajach. Na polskim rynku jesteśmy od 2001 roku i obecnie posiadamy prawie 35 oddziałów w całym kraju. Naszym celem jest otwieranie przed kandydatami nowych możliwości, pomoc w znalezieniu pracy odpowiadającej ich kwalifikacjom i doświadczeniu. Skontaktuj się z nami - to nic nie kosztuje, możesz za to zyskać profesjonalne doradztwo i wymarzoną pracę!

Dla jednego z naszych klientów poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Tychy | Numer ref.: TZG/010/ACZ

Oferta:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie zasadnicze:
    3200 brutto + 25% premii regulaminowej,
    premia za frekwencję 125 zł brutto, efektywnościowa od lidera do 450 zł brutto oraz kwartalna w przedziale od 300 do 600 zł brutto
  • Dodatkowe premie motywacyjne za aktywność w soboty, możliwość nadgodzin 50% oraz 100%
  • Benefity: MultiSport, PZU, Manpower Premium

Пропозиція:

  • Зарплата: 3200 зл./брутто + 25% нормативної премії, Премія за відвідування 125 зл/брутто, за якість до 450 зл/брутто, квартальна від 300 до 600 зл/брутто
  • Додаткові мотиваційні премії за активність в суботи, Можливість праці у надгодини та суботи
  • За кожний пропрацьований місяць два дні платної відпустки
  • Bсебічна допомога у легалізації побуту (карта побуту, віза і т.д.)

Wymagania:

  • Dyspozycyjność do pracy zmianowej (3 zmiany)
  • Doświadczenie w pracy na produkcji mile widziane, jeśli nie posiadasz wszystkiego nauczysz się podczas szkolenia

Вимоги:

  • Бажання працювати в 3 зміни
  • Досвід у праці на продукції (якщо не маєте,то навчитеся)

Zadania:

  • Obsługa pras, zgrzewarek i urządzeń montażowych
  • Wsparcie prac produkcyjnych i montażowych w branży automotive
  • Tłoczenie i zgrzewanie części samochodowych

Обов’язки:

  • Обслуговування пресів, зварювальних апаратів, монтувальних пристроїв
  • Пресування і зварювання автомобільних запчастин
  • Праця на продукції і монтажі

Atrakcyjna oferta pracy w lokalizacji Tychy - Wilkowyje, zapraszamy do aplikowania!

Manpower Tychy, al. Niepodległości 55