title

Tokarz cnc

Powiatowy Urząd Pracy w Rybniku
Tokarz cnc
Miejsce pracy: Rybnik
Numer: StPr/20/1532
OBOWIĄZKI:
Wymagane wykształcenie min. średnie techniczne, 3 lata pracy na tokarkach, dobra znajomość systemu sterowania Heidenhain, uprawnienia do obsługi suwnicy, znajomość rysunku technicznego, umiejętność posługiwania się przyrządami pomiarowymi. Wynagrodzenie + premia uzależniona od umiejętności. Kontakt z pracodawcą e-mailowy: kadry@artech-rybnik.com.pl.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe, brak
Uprawnienia: znajomość systemu sterowania Heidenhain
Uprawnienia: obsługa suwnic
Uprawnienia: znajomość przyrządów pomiarowych
Uprawnienia: znajomość rysunku technicznego

Miejsce pracy:

Rybnik

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 4 160 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Rybniku