title

Tokarz w metalu

Powiatowy Urząd Pracy w Częstochowie
Miejsce pracy: Częstochowa
Numer: StPr/23/0021
OBOWIĄZKI:
Obsługa tokarki, toczenie powierzchni wewnętrznych i zewnętrznych, toczenie wszelkiego rodzaju gwintów, wykonywanie sprawdzianów gwintowych wewnętrznych i zewnętrznych, czytanie złożonych rysunków technicznych
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe
Uprawnienia: tokarz

Miejsce pracy:

Częstochowa

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 1 745 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Częstochowie