title

Tokarz

Powiatowy Urząd Pracy w Zabrzu
Tokarz
Miejsce pracy: Zabrze
Numer: StPr/20/1389
OBOWIĄZKI:
Obróbka elementów metalowych. Godziny pracy: 06.00-14.00, 14.00-22.00.Umowa o pracę lub umowa zlecenie - do uzgodnienia
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Tokarz w metalu (wymagany staż - lata: 1)
Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, inne
Uprawnienia: Rysunek techniczny

Wymagania inne:

wykształcenie zawodowe, wymagane doświadczenie w pracy na stanowisku tokarza, umiejętność obsługi obrabiarek skrawających, umiejętność czytania rysunku technicznego

Miejsce pracy:

Zabrze

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 4 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Zabrzu