title

Tynkarz

Powiatowy Urząd Pracy w Mikołowie z siedzibą w Łaziskach Górnych
Tynkarz
Miejsce pracy: Łaziska Górne
Numer: StPr/22/0293
OBOWIĄZKI:
Tynkowanie wewnętrzne maszynoweOKRES ZATRUDNIENIA W PRZYPADKU PRACY NA PODSTAWIE UMOWY:Umowa na czas określony 17 m-cyMIEJSCE WYKONYWANIA PRACY:43-173 Łaziska Górne PRACA W DNIACH I GODZINACH:Pn-pt 8-16
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe

Wymagania inne:

Wykształcenie min. zawodowe. Doświdczenie: mile widziane w zawodzie tynkarz.

Miejsce pracy:

Łaziska Górne

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 010 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Mikołowie z siedzibą w Łaziskach Górnych