title

Tynkarz

Powiatowy Urząd Pracy w Piekarach Śląskich
Tynkarz
Miejsce pracy: Myszków
Numer: StPr/22/0651
OBOWIĄZKI:
Tynkowanie budynków mieszkalnych za pomocą agregatu tynkarskiego, praca na terenie województwa śląskiego
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe


Wymagania inne:

brak

Miejsce pracy:

Myszków


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 3 010 do 3 010 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Piekarach Śląskich

APLIKUJ TERAZ

Zobacz podobne oferty

Powiatowy Urząd Pracy w Zabrzu

Tynkarz

Lokalizacja: śląskie / Zabrze

Dodane: 2022-11-30
Wykonywanie remontów klatek schodowych, tynkowanie ścian zewnętrznych budynku, ocieplenie ścian. Wymagania konieczne: Zawód: Tynkarz (wymagany staż - lata: 2)...

Powiatowy Urząd Pracy w Kłobucku

Tynkarz

Lokalizacja: śląskie / Przystajń

Dodane: 2022-11-30
Wykonywanie tynków Wymagania konieczne: Zawód: Tynkarz Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

Powiatowy Urząd Pracy w Będzinie

Malarz-tynkarz

Lokalizacja: śląskie / Czeladź

Dodane: 2022-11-29
Szkolenie BHP, ppoż. i stanowiskowe, zapoznanie się ze specyfikacją obowiązków wykonywanych na stanowisku, zapoznanie z narzędziami do malowania, zapoznanie z...