title

Walcownik - przebudowywacz walców

Młodzieżowe Biuro Pracy Katowice
Miejsce pracy: Ruda Śląska
Numer: 95/10/2022
OBOWIĄZKI:
Zabudowa walców do klatek walcowniczych oraz sprzętu.Sprawdzanie uzbrojenia walców obejmująca część osprzętu.Kontrola ustawienia pazurów.Transport walców na tokarnie.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe
Uprawnienia: posługiwania sie podstawowymi narzędziami ślusarskimi, umiejętność czytania rysunku technicznego

Miejsce pracy:

Ruda Śląska

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 3 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Młodzieżowe Biuro Pracy Katowice