title

Walcownik - stali profilowej

Młodzieżowe Biuro Pracy Katowice
Miejsce pracy: Ruda Śląska
Numer: 100/10/2022
OBOWIĄZKI:
Przygotowanie walcarki do ruchu.Obsługa walcarki.Prace konserwacyjne.Bieżąca kontrola osprzętu.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe
Uprawnienia: umiejętność pracy w zespole

Wymagania inne:

Sprawność fizyczna (praca w warunkach podwyższonej temperatury)Dokładność, rzetelność.

Miejsce pracy:

Ruda Śląska

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 3 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Młodzieżowe Biuro Pracy Katowice