title

Windykator Terenowy

Ogłoszenie numer: 7441956, z dnia 2022-09-08

Od ponad 23 lat nieprzerwanie funkcjonujemy na rynku finansowym. Pracujemy w młodym i wyjątkowo dynamicznym zespole.

Każdego dnia dbamy o dobro naszych Klientów. To właśnie dla nich chcemy się ciągle udoskonalać i rozwijać.

Wśród Pracowników cenimy niezależność, kreatywność oraz samodzielność.

Miejsce pracy: Katowice, woj. śląskie

Opis stanowiska

  • bezpośrednia windykacja należności na podległym obszarze (obszar: Katowice, Sosnowiec, Mysłowice, Dąbrowa Górnicza )
  • dbanie o odpowiedni poziom i jakość pracy
  • realizacja wyznaczonych planów ilościowych i jakościowych na powierzonym portfelu pożyczkowym
  • raportowanie do przełożonych
  • terminowość wykonywanych zadań

Wymagania

  • doświadczenie w pracy związanej z windykacją

  • wysoko rozwinięte zdolności negocjacyjne

  • efektywna organizacja pracy

  • dynamiczność i zdecydowanie w działaniu

  • umiejętność pracy pod presją czasu

  • nastawienie na osiąganie wyników

  • prawo jazdy kat. B

Oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • wynagrodzenie zasadnicze + atrakcyjny system premiowy

  • konkurs z wysokimi nagrodami pieniężnymi (cykliczna "Liga Mistrzów")

  • samodzielność i decyzyjność w obrębie prowadzonych spraw

  • niezbędne narzędzia pracy, w tym samochód służbowy z kartą paliwową

  • dostęp do ubezpieczenia grupowego oraz pakietu sportowego