title

Wizażysta

Powiatowy Urząd Pracy w Katowicach
Wizażysta
Miejsce pracy: Katowice
Numer: StPr/21/0988
OBOWIĄZKI:
- Przygotowanie materiałów z zakresu nowoczesnych metod i trendów zabiegów kosmetycznych m.in. stylizacji i wizażu. Przygotowanie poradników kosmetycznych na temat modnego wizażu.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak

Wymagania inne:

Wymagane certyfikat "modelowanie brwi". Doświadczenie zawodowe NIE jest wymagane.

Miejsce pracy:

Katowice

Rodzaj umowy:

Umowa o dzieło

Wynagrodzenie brutto:

od 500 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Katowicach