title

Wychowawca w placówkach oświatowych, wsparcia dziennego, wychowawczych i opiekuńczych oraz instytucjach pieczy zastępczej

Powiatowy Urząd Pracy w Cieszynie
Wychowawca w placówkach oświatowych, wsparcia dziennego, wychowawczych i opiekuńczych oraz instytucjach pieczy zastępczej
Miejsce pracy: Międzyświeć
Numer: StPr/22/1105
OBOWIĄZKI:

sprawowanie bezpośredniej opieki nad wychowankami, prowadzenie wymaganej dokumentacji

WARUNKI PRACY:

Wymagania inne:

wykształcenie wyższe pedagogiczne lub podyplomowe studia pedagogiczne

Miejsce pracy:

Międzyświeć


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę w zastępstwie


Wynagrodzenie brutto:

od 3 340 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Cieszynie

APLIKUJ TERAZ

Zobacz podobne oferty

Powiatowy Urząd Pracy w Częstochowie

Wychowawca w schronisku dla osób w kryzysie bezdomności

Lokalizacja: śląskie / Częstochowa

Dodane: 2022-08-11
Przyjmowanie do schroniska osób w kryzysie bezdomności skierowanych do placówki przez MOPS; zapoznanie ww. osób z regulaminem schroniska; przydzielanie miejsca...

Powiatowy Urząd Pracy w Będzinie

Wychowawca

Lokalizacja: śląskie / Będzin

Dodane: 2022-08-01
Szkolenie BHP, ppoż. i stanowiskowe, prowadzenie zajęć wychowawczych dla wychowanków Ośrodka, praca indywidualna z wychowankiem - uzupełnianie braków i...

Powiatowy Urząd Pracy w Częstochowie

Wychowawca

Lokalizacja: śląskie / Częstochowa

Dodane: 2022-07-22
Opieka nad dziećmi w placówce opiekuńczo-wychowawczej (całodobowej) Wymagania konieczne: Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), pedagogiczne Uprawnienia:...