title

Wychowawca

Powiatowy Urząd Pracy w Bytomiu
Wychowawca
Miejsce pracy: Bytom
Numer: StPr/20/0966
OBOWIĄZKI:
Zapewnienie dzieciom placówki właściwej opieki oraz warunków bezpieczeństwa na jej terenie. Nauka oraz wdrażanie dzieci do samodzielności w utrzymaniu czystości i porządku w placówce.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), pedagogiczne

Wymagania inne:

Wymagania: wykształcenie wyższe na kierunku pedagogika, pedagogika specjalna, psychologia, praca socjalna, resocjalizacja nauki o rodzinie lub na innym kierunku, którego program obejmuje resocjalizację, pracę socjalną, pedagogikę opiekuńczo-wychowawczą.

Miejsce pracy:

Bytom

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę w zastępstwie

Wynagrodzenie brutto:

od 3 600 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Bytomiu