title

Zaopatrzeniowiec

Powiatowy Urząd Pracy w Tarnowskich Górach
Zaopatrzeniowiec
Miejsce pracy: Miasteczko Śląskie
Numer: StPr/20/0803
OBOWIĄZKI:

dostarczanie posiłków dla firm i osób prywatnych, dostarczanie i odbiór odzieży roboczej z pralni,

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak
Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B

Miejsce pracy:

Miasteczko Śląskie


Rodzaj umowy:

Nie dotyczy


Wynagrodzenie brutto:

1 440 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Tarnowskich Górach

APLIKUJ TERAZ

Zobacz podobne oferty

Powiatowy Urząd Pracy w Kłobucku

Zaopatrzeniowiec

Lokalizacja: śląskie / Panki

Dodane: 2020-10-07
dowóz towarówWymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brakUprawnienia: prawo jazdy B

Powiatowy Urząd Pracy w Żywcu

Zaopatrzeniowiec

Lokalizacja: śląskie / Żywiec

Dodane: 2020-10-02
analiza rynku pod kątem potrzeb danego zakładu i wyszukiwanie potencjalnych dostawców;analizowanie cen, warunków i terminów dostaw;wybór źródeł...

PPI Chrobok S.A.

Specjalista ds. zaopatrzenia i magazynu

Lokalizacja: śląskie / Tychy

Dodane: 2020-10-02
Zakres obowiązków Podstawowe zadania to: prowadzenie i kompletowanie dokumentacji magazynowej ewidencjonowanie oraz administrowanie danymi w systemie...