title

Zastępca kierownika przetwórstwa oraz logistyki magazynowej

Powiatowy Urząd Pracy w Siemianowicach Śląskich
Miejsce pracy: Siemianowice Śląskie
Numer: StPr/20/0766
OBOWIĄZKI:
Organizacja prawidłowego przebiegu procesów produkcyjnych, realizacja planów produkcyjnych, organizacja obsługi maszyn i urządzeń. Nadzór nad procesem przygotowania produkcji, optymalizacja produkcji pod katem wydajności, jakości i kontroli kosztów. Nadzór nad konserwacją maszyn i urządzeń produkcyjnych, kontrola zapotrzebowania w surowce. Zarządzanie podległym zespołem ludzi, prowadzenie pełnej dokumentacji produkcyjnej (kart produkcyjnych), kontrola stanów magazynowych pod plany produkcyjne, udoskonalanie procesów produkcyjnych, kontrola jakości przerobionego materiału. Wymagane: wykształcenie minimum średnie techniczne, dobra znajomość pakietu MS Office (Excel,PowerPoint,Outlook), sumienność oraz umiejętność szybkiego przyswajania wiedzy,mile widziane doświadczenie w kierowaniu zespołem. Pracodawca oferuje: pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej,atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od wyniku, umowa o pracę na pełny etat, praca od poniedziałku do piątku.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe, techniczne

Wymagania dodatkowe:

Uprawnienia: Dobra znajomość pakietu MS Office (Excel, PowerPoint, Outlook)

Wymagania inne:

Wymagane: wykształcenie minimum średnie techniczne, dobra znajomość pakietu MS Office (Excel,PowerPoint,Outlook), sumienność oraz umiejętność szybkiego przyswajania wiedzy, mile widziane doświadczenie w kierowaniu zespołem.

Miejsce pracy:

Siemianowice Śląskie

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 2 900 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Siemianowicach Śląskich