title

Zastępca kierownika sklepu

Powiatowy Urząd Pracy w Rudzie Śląskiej
Miejsce pracy: Ruda Śląska
Numer: StPr/22/0342
OBOWIĄZKI:

- obsługa komputera, - kierowanie pracą na zmianie, - zamawianie towarów, - odbiór towaru, - wprowadzanie faktur i dokumentów wewnętrznych.

WARUNKI PRACY:

Wymagania inne:

Oferta prac interwencyjnych Praca na 2 zmiany według grafiku: w godzinach otwarcia sklepu:5.30--22.15. 40 godzin tygodniowo. Pora nocna: 22.00-6.00

Miejsce pracy:

Ruda Śląska

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 010 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Rudzie Śląskiej