Zastępca naczelnika wydziału administracyjno - gospodarczego ds administracyjnych

Powiatowy Urząd Pracy w Chorzowie
Miejsce pracy: Chorzów
Numer: StPr/21/0316
OBOWIĄZKI:
Zapewnia realizację zadań dotyczących gospodarowania majątkiem, zakupów bieżących oraz zarządzanie flotą w oddziale i podległych jednostkach.https://bip.zus.pl/oferty-pracy/-/hrlink-job-offers/1/zastepca-naczelnika-wydzialu-administracyjno-gospodarczego/3331092
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak

Wymagania inne:

Wymagania dodatkowe znajomość przepisów ustawy Prawo zamówień publicznych i aktów wykonawczych do tej ustawy znajomość przepisów ustawy o finansach publicznych znajomość ustawy o odpowiedzialności za naruszenie dyscypliny finansów publicznych znajomość Kodeksu Pracy w zakresie rozliczania czasu pracy kierowców umiejętność obsługi pakietu MS Office orientacja na cel orientacja na jakość komunikacja, współpraca nastawienie na rozwój, elastyczność umiejętność kierowania, motywowania oraz rozwijania pracowników przywództwo zarządzanie procesowe

Miejsce pracy:

Chorzów

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Chorzowie