title

Zgrzewacz, zaginacz

Powiatowy Urząd Pracy w Katowicach
Miejsce pracy: Katowice
Numer: StPr/21/2129
OBOWIĄZKI:
- Obsługa specjalistycznych maszyn do produkcji sprzętu górniczego. Codzienny przegląd i konserwacja maszyn. Usuwanie drobnych usterek w pracy maszyn. Dobieranie odpowiednich parametrów maszyny.- Praca: 6:00-14:00, 14:00-22:00, 22:00-6:00.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak

Wymagania inne:

Wymagane wykształcenie min. zawodowe. Mile widziane doświadczenie zawodowe w pracy na produkcji lub w pracach montażowych lub mechanicznych. Wymagana umiejętność posługiwania się narzędziami i przyrządami pomiarowymi.

Miejsce pracy:

Katowice

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 18,5 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Katowicach