title

Zgrzewacz

Powiatowy Urząd Pracy w Tychach
Zgrzewacz
Miejsce pracy: Tychy
Numer: StPr/20/1050
OBOWIĄZKI:
1.Skontrolowanie stanu technicznego zgrzewarki, automatów zrobotyzowanych 2.Kontrola wzrokowa zgrzewanych i spawanych detali3.Wykonywanie zgrzewania zgodnie z Kartą Operacyjną oraz wykonywanie niezbędnych rejestracji4.Sprawdzenie podczas wiercenia otworów mikrometrem i rejestracja w karcie.5.Selekcja detali i podzespołów niezgodnych do palety specjalnej i zarejestrowanie ich ilości.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak

Wymagania inne:

miesięczne doświadczenie zawodowe,

Miejsce pracy:

Tychy

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 18,1 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Tychach