title

Mali i średni przedsiębiorcy w województwie śląskim

 
17 sty 2020, Opublikowano przez Marta w Śląskie - praca
przedsiębiorca

Biorąc pod uwagę ilość małych i średnich przedsiębiorców w województwie śląskim warto zauważyć, że część tego typu interesów w niedługim czasie rozkwitnie. Rynek pracy w śląskim co prawda wciąż jest najbardziej łaskawy dla grafików, informatyków oraz osób związanych stricte z programowaniem. Jednak warto zauważyć, że ten trend może wkrótce ulec zmianie. To z powodu wchodzących regulacji, mających za zadanie maksymalne ograniczenie CO2.

Dla kogo praca w śląskim?

Praca w województwie śląskim niedługo będzie szczególnie łatwa do znalezienia dla przedstawicieli branży związanej z ochroną środowiska. Również przedsiębiorcy związani z wykorzystywaniem alternatywnych źródeł energii, będą mieli pełne ręce roboty. Nie da się ukryć, że specjaliści przewidują także renesans w branży związanej z nowoczesnymi technologiami. Niewykluczone, że przedsiębiorcy związani z selekcją odpadów i ich wykorzystywaniem, również nie zaliczą znacznego wzrostu dochodów.

Źródłem dochodów dla województw o tak dużym poziomie zanieczyszczenia jak śląskie, niedługo stanie się również rynek uzdatniania wody, a także maseczek antysmogowych. Warto obrać te kierunki, jeśli masz w planach w najbliższym czasie rozwój swojej firmy lub chcesz zupełnie zmienić profil działalności.

Dodaj komentarz