title

Miejsca pracy w województwie śląskim

 
29 sty 2018, Opublikowano przez Marta w Śląskie - praca
miejsca pracy w województwie śląskim

Województwa znajdujące się na południu kraju, większości z nas kojarzą się z kopalniami i typowo górniczym przemysłem. Okazuje się jednak, że np. województwo śląskie, stanowi zagłębie ofert pracy dla grafików i innych pracowników kreatywnych.

Praca dla grafików w województwie śląskim

Grafik komputerowy to stosunkowo młody zawód, który wciąż kojarzy się głównie z reklamą. Tymczasem nawet firmy zajmujące się konstruowaniem, czy tworzeniem wartościowego contentu sieciowego, również potrzebują osób z tej grupy zawodowej. Dobry grafik w województwie śląskim, może liczyć na zarobki nawet rzędu 6000 złotych. To zadowalająca kwota biorąc pod uwagę fakt, że ma na nią szansę osoba, która nie posiada kilkuletniego doświadczenia. Często poszukiwani są tegoroczni absolwenci, których stosunkowo łatwo wdrożyć w struktury i działanie firmy, ponieważ jeszcze nie posiadają przyzwyczajeń zawodowych z poprzednich miejsc pracy.

Województwo śląskie notuje również niemałe zapotrzebowanie na pracowników branży IT. Są potrzebni nie tylko w kopalniach, ale również w agencjach reklamowych, międzynarodowych korporacjach oraz wielu innych firmach, pozornie niezwiązanych z tym obszarem.

Dodaj komentarz