title

Planowane inwestycje w województwie śląskim w 2018 roku

 
19 maj 2018, Opublikowano przez Marta w Śląskie - praca
inwestycje

2018 rok upłynie  w województwie śląskim pod znakiem interesujących inwestycji. Przyczyni się to z pewnością do wzrostu gospodarczego oraz znacznej poprawy sytuacji  na rynku pracy. Poszczególne miasta planują przebudowy dróg, budowy nowych mieszkań oraz inwestycje w infrastrukturę użytkową dla wszystkich mieszkańców.

Drogi i kompleksy użytkowe

Na przykład Gliwice w 2018 roku rozpoczną prace nad nowym parkiem oraz znaczną rozbudowa jednego ze szpitali. Planowana jest również budowa miejskiej obwodnicy. Sosnowiec również rozpocznie kilka inwestycji, zwłaszcza w zakresie przebudowy skrzyżowań. Tam również ma zostać rozbudowany szpital miejski. Bielsko – Biała będzie mogła się pochwalić kolejnymi blokami mieszkalnymi oraz rozbudową centrum onkologii. W Katowicach oprócz nowych mieszkań, planowana jest budowa tężni solankowej.

Każdy z wymienionych obiektów to warta uwagi ekonomistów inwestycja, świadcząca o ogromnym potencjale województwa. To oznacza również, że władze dołożą wszelkich starań, aby każda z inwestycji została zakończona o czasie. Taka obietnica zobowiązuje i motywuje wszystkich do wytężonej pracy.

Dodaj komentarz