title

Praca w województwie śląskim

 
15 gru 2017, Opublikowano przez Marta w Śląskie - praca
praca w województwie śląskim

Pierwsze skojarzenia z województwem śląskim to zwykle kopalnie, smog i skumulowane miasta. W chwili obecnej, to również zagłębie miejsc pracy dla osób z branży IT oraz osób, zajmujących się wszelką działalnością kreatywną – grafików, dziennikarzy, itp.

Każdy, kto ukończył uczelnię wyższą w tym województwie wie, że górnictwo cieszy się tam podobnym zainteresowaniem co programowanie i grafika komputerowa. Mnóstwo agencji reklamowych oraz innych korporacji, chętnie przyjmie w swoje szeregi kogoś, kto ma ogromny zapał do pracy oraz umiejętności pozwalające na efektywne działania, nawet pod presją czasu. To jeden z głównych wymogów co do pracowników – wszystko musi być ready in time.

Województwo śląskie to bardzo przyjazne miejsce dla umysłów ścisłych, poszukujących pierwszej pracy, która przy okazji będzie niosła za sobą godziwe zarobki. Nawet jeśli trafią do kopalni, nie jest powiedziane, że będą pracowali fizycznie. Również na powierzchni potrzebni są pracownicy dbający o zaplecze logistyczne wydobycia oraz obsługę coraz bardziej skomputeryzowanych maszyn. W skrócie – nie taki Śląsk straszny, jak go malują.

Dodaj komentarz